Akıllı Bina Sistemleri

Akıllı Bina Sistemleri

Eviniz Parmaklarınızın Ucunda

Eviniz Sizin Hizmetkarınız Olacak

Akıllı Bina Sistemleri Nasıl Çalışır ?

Akıllı bina sistemleri sorunsuz çalışması için dünya çapında bir standart olan KNX otomasyonu kullanılmaktadır. KNX otomasyonu, tüm akıllı bina otomasyonunun tek dilde kullanılmasıdır. Uzaktan kumanda, tablet, telefon gibi uzaktan erişmenize olanak sağlayacak benzeri bir kullanımla işinizi kolaylaştırır. Akıllı bina sistemleri bir bütündür, KNX otomasyonu bu bütünün en önemli parçalarından bir tanesidir.

 

240+

Tamamlanan Proje

Gazioğlu Akıllı Bina Sistemleri, 20 Yılı Aşkın Tecrübesi ve Yüzlerce Mutlu Müşterisi İle Binaları Akıllı Hale Getiriyor.

- ÇALIŞMA ALANLARIMIZ

Akıllı Bina Sistemleri Uygulama Alanları

Son yıllarda kullanımı oldukça yaygınlaşan akıllı bina sistemleri, kullanışlı yönüyle ön plana çıkıyor. Kullanım kolaylığı ve sağladığı konfor ile bina alırken dikkate değer bir özellik haline de geldi. Akıllı bina uygulamaları ayrıca enerji verimliliği açısından da büyük bir tasarruf sağlıyor. 

Bulut tabanlı bir web arayüzüdür, kullanıcılar planlama, uyarılar ve gerçek zamanlı izleme yoluyla bir site portföyünü kolayca merkezi olarak yönetebilir, Alarmlar, Konfor, Enerji Kullanımı gibi KPI’ları takip edebilir.

Güvenlik, çok geç olana kadar görmezden gelme eğiliminde olduğumuz karmaşık bir konudur. Günümüz ortamında, aşağıdakiler gibi Çok Katmanlı Güvenlik Çözümü kurmaktan geçer;

Geçiş kontrol sistemleri için bir dizi farklı türdeki tesisin ihtiyaçlarını karşılayabilen lider, endüstri standardı geçiş sistemleri çözümü sunar. Birlikte sorunsuz çalışmak üzere tasarlanan Access Systems ürünleri, size en basitinden en zorlusuna kadar gelişmiş kartlı geçiş kontrol sistemleri sunarak ihtiyaç duyduğunuz teknolojiyi sağlar.

Geleceğe yönelik yangın alarm sistemleri gereksinimleri giderek daha karmaşık hale geliyor. Özel yapım konfigürasyon ve ihtiyaca dayalı geliştirmeden yeni işlevler ve bileşenlere sahip esnek uzantılara ve hatta aşağı doğru uyumluluğa kadar bunların hepsi bugün kritik gereksinimlerdir. Yangın algılama sistemleri müşterilerin ayrıca sofistike tasarımlar ve kullanım kolaylığı ve bakım maliyetlerinde yangın sistemleri tasarruf sağlıyor.

Her türlü uygulamada güvenilir performans için çok yönlü genel seslendirme ve acil anons çözümleri

 

 

Güvenliğinizi ön planda tutun. Yangın söndürme sistemleriyle anında müdahale ederek değerli varlıklarınızı koruyun. Güvenilir ve etkili çözümler sunuyoruz.

Ortamları değiştirir, mekanları güzelleştirirler. Geliştirilen aydınlatma sistemleri insanların rahat, üretken ve güvenli hissetmelerini sağlar.

 

BMS İklimlendirme Sistemleri İle Binalarınızın Tam Kontrolü Elinize Alın. Açık, ölçeklenebilir, geleceğe hazır bina otomasyon sistemleri ile türü veya boyutu ne olursa olsun herhangi bir binanın keyfini, konforunu ve enerji verimliliğini artırın.

Ses ve görüntü sistemleri ile ev eğlencenizi bir sonraki seviyeye taşıyacak. İster çoklu oda sistemi, surround ses, dış mekan hoparlörleri veya ev sinema sistemi arıyor olun, sizin için en uygun ses ve görüntü sistemlerinde çözümler sunuyoruz. Birden fazla hoparlörü koltuğunuzdan kalkmanıza gerek kalmadan kolayca uzaktan kontrol edin. Bir düğmeye dokunarak, hoparlör sisteminiz ev eğlencesini arttıracak.

Enerjinizi verimli kullanın, maliyetlerinizi düşürün. Akıllı enerji yönetim sistemleriyle enerji tasarrufu sağlayın, sürdürülebilirliğe katkıda bulunun.