Hakkımızda

İşletmeniz için en gelişmiş stratejileri sunuyoruz

Gazioğlu Elektrik Elektronik ve Oto. Tic. Ltd. Şti” adıyla Endüstriyel Proses Otomasyonu ve Dijital Kontrol sistemleri alanında geçmişe dayalı tecrübelerini ve sektörel bazlı yaptığı Ar-Ge faaliyetlerini hayata geçirmek için kurulmuştur.

Gazioğlu Elektrik İstanbul’da faaliyete başlamış ve kurulduğu ilk günden bugüne gerek Türkiye’de gerekse Orta Doğu’da enerji sektöründe büyük işlere imza atmıştır.

Gazioğlu Elektrik; alanında uzman, deneyimli mühendis ve teknik ekiplerimizle zayıf akım sistemleri, alt yapı uygulamaları, üst yapı çözümleri, aydınlatma, akıllı ev sistemleri, ses ve görüntü sistemleri, villa kontu projeleri, yangın ve acil anons sistemleri, güvenlik sistemleri, kamera sistemleri, geçiş kontrol sistemleri gibi bir çok alanda kapsamlı bir hizmet sağlamaktadır. Ayrıca elektrik projelendirme ve malzeme satışı alanında da hizmet vermektedir.

Firmanın temel prensibi mühendislik bilimini usta işçilik ile birleştirerek, kaliteden ödün vermeden hizmet sunmaktır. 20 yılı aşkın bu zamandır savunma sanayi de dâhil olmak üzere birçok alanda elektrik alt yapı, üstyapı ve taahhüt hizmeti vermiştir. Gazioğlu Elektrik; müşterilerinin duyduğu memnuniyeti profesyonel iş anlayışına borçludur.

icon

240+

Tamamlanan Proje

generic
generic